DI Hrastnik: Zimski turnir v pikadu za pokal KS Steklarna

V sredo, 21. februarja 2018  je potekal 5. zimski turnir v pikadu za pokal KS Steklarna. Zbrali smo se v veliki dvorani večnamenskega družbenega objekta v Podkraju v Hrastniku. Turnirja se je udeležilo 6 ekip s po štirimi tekmovalci. Nastopale so moške, ženske in mešane ekipe. Predsednik komisije za kulturno in športno dejavnost  pri svetu KS Steklarna Matej Kaiser je vse prisotne lepo pozdravil in jim zaželel veliko sreče ter mirno roko v tekmi. Zahvalil se je glavnemu sponzorju turnirja  Steklarni Hrastnik, ki je prispevala svoje steklene izdelke za najboljše ekipe in posameznike. Vodja turnirja Blaž Dvornik je vse nastopajoče seznanil s pravili  tekmovanja, nakar se je začelo zares. Igralo se je po upokojenskem sistemu, na dveh pikadih po 7x3 mete.

V dokaj izenačenih in razburljivih srečanjih je presenetljivo slavila ekipa Ribiške družine Hrastnik (moški), drugo mesto je osvojila ekipa KS Steklarna (moški), tretje mesto pa mešana ekipa DI Hrastnik,  ki je nastopila v naslednji postavi: Kasim Žužič, Tehvida Spahič, Slavica Dvornik in Majda Korbar. Najboljša posameznica med ženskami je bila predstavnica DU Hrastnik Milena Brunček s 605 točkami, najboljši v moški konkurenci pa je bil član mešane ekipe DI Hrastnik Kasim Žužič s 741 točkami.  Po razglasitvi rezultatov in podeljevanju pokalov ter praktičnih nagrad najboljšim se je predsednik  KS  Steklarna Adi  Zaletel zahvalil za udeležbo in nas povabil na zakusko, kjer smo se v prijetni  in sproščeni družbi zabavali do  poznih  popoldanskih ur.