DI Dravograd: Razstava ob mednarodnem dnevu invalidov

V petek 3.12.2010 je bil MEDNARODNI DAN INVALIDOV in v ta namen smo v društvu invalidov Dravograd pripravili razstavo ročnih in ljubiteljskih dejavnosti naših članov in članic pod vodstvom ge.Marije Mori. Otvoritev razstave je potekala v prostorih društva ob 16.00 uri s kratkim kulturnim programom, kjer nas je pozdravil predsednik društva, prebran je bil eden izmed najboljših spisov letošnje pedagoške akcije na temo Odnos do invalidov – ogledalo naše družbe, pevke DI Dravograd pa so nam zapele nekaj njihovih pesmi. Sledila je pogostitev in ogled razstave, kjer smo ob dobrem domačem prigrizku in odlični domači kapljici napeljevali druženje v zgodnji večer. Prireditve se je udeležilo okrog 60 naših članov in članic, razstava pa je bila odprta vsak dan od 8.00 do 14.00 ure vse do četrtka 9.12.2010 v klubski sobi društva invalidov Dravograd v obrtni zbornici Dravograd.

Društvo invalidov Dravograd


FOTO: Alojz Špalir
Prispevek: Andreja Božnik