DI Hrastnik: Zimski pikado turnir KS Steklarna

V soboto, 28. februarja 2015, se je v prostorih Krajevne skupnosti Steklarna odvijal zimski turnir v pikadu – ekipno, ki se ga je udeležila tudi mešana ekipa Društva invalidov Hrastnik. Na turnirju je sodelovalo 6 mešanih, moških in ženskih ekip. Zmagala je moška ekipa RD Hrastnik, ki je v finalu premagala moško ekipo DU Steklarna, tretje mesto pa je osvojila mešana ekipa DI Hrastnik v postavi Ranzinger Ivan, Mikolič Matej, Zgonjanin Stana in Žulič Milena.

Najboljši posameznik pri moških je bil član RD Hrastnik Stane Korbar s 767 točkami, najboljša posameznica pa članica DI Hrastnik Žulič Milena, ki ji je v 2 krat po sedmih metih uspelo zadeti 710 točk. Tekmovanje je sodil Blaž Dvornik, za zapisnikarsko mizo pa mu je na pomoč priskočil Adi Zaletel.

Hvala organizatorjem Krajevne skupnosti Steklarna za izvrstno izveden turnir.